Daniel Belkin, Swarthmore College
Kacper Rzempoluch, Dickinson College
1st Team
Name, School, Class, Event, Hometown / High School
Alexander Mollick, Johns Hopkins, Jr., 60, 200, 4 x 200, Lansdale, Pa. / Springside Chestnut Hill Academy
Liam Lynch, Haverford, Jr., 400, 4 x 400, DMR, Albany, N.Y. / Doane Stuart School
Chris Goings, Haverford, Jr., 800, 4 x 400, DMR, Haddonfield, N.J. / Haddonfield Memorial
Greg Morgan, Haverford, Jr., Mile, DMR, Hollidaysburg, Pa. / Episcopal
Dylan Gearinger, Haverford, Jr., 3000, 5000, Berwick, Pa. / Berwick Area
Charlie Guan, Johns Hopkins, So., 60 Hurdles, Herndon, Va. / Thomas Jefferson HS for Science and Technology
Ilan Rich, Johns Hopkins, Sr., 4 x 200, Providence, R.I. / Classical High School
Ian Imery, Johns Hopkins, Fr., 4 x 200, Shelton, Conn. / Fairfield Prep
Eric Alimena, Johns Hopkins, Jr., 4 x 200, Eastchester, N.Y. / Fordham Prep
Gene Perry, Haverford, Fr., 4 x 400, Stratford, Conn. / The Masters School (N.Y.)
Scott Pollara, Haverford, Jr., 4 x 400, Hingham, Mass. / Hingham
Brett Wolfinger, Johns Hopkins, So., 4 x 800, Quakertown, Pa. / Quakertown Community
Giacomo Taylor, Johns Hopkins, Jr., 4 x 800, New York, N.Y. / Trinity School
Vipul Bhat, Johns Hopkins, So., 4 x 800, Voorhees, N.J. / Eastern Regional
Colton Takata, Johns Hopkins, Sr., 4 x 800, Wilmington, Del. / Archmere Academy
Henry Woods, Haverford Sr., DMR, New York, N.Y. / Dalton School
Daniel Belkin, Swarthmore, Jr., High Jump, Florence, Mass. / Northampton
Kacper Rzempoluch, Dickinson, Fr., Pole Vault, Princeton, N.J. / West Windsor Plainsboro North
Matthew Su, Johns Hopkins, So., Long Jump, Jericho, N.Y. / Jericho Senior
Royal Doolittle, Johns Hopkins, Fr., Triple Jump, Tampa, Fla. / Jesuit Tampa
Logan Lewis, Franklin & Marshall, Sr., Shot Put, Sidney, Neb. / Sidney
Grant Mosser, Johns Hopkins, Jr., Heptathlon, Lakeville, Minn. / Lakeville South
Outstanding Track Performer – Dylan Gearinger, Jr., Haverford
Outstanding Field Performer – Daniel Belkin, Jr., Swarthmore
Outstanding Rookie – Kacper Rzempoluch, Fr., Dickinson
Coach of the Year – Tom Donnelly, Haverford
2nd Team
Ilan Rich, Johns Hopkins, Sr., 60, Providence, R.I. / Classical High School
Eric Alimena, Johns Hopkins, Jr., 200, 4 x 400, Eastchester, N.Y. / Fordham Prep
Zach Shelley, Johns Hopkins, Sr., 400, 4 x 400, DMR, Glen Rock, Pa. / Susquehannock
Anthony Calantoni, Muhlenberg, Sr., 800, 4 x 800, Wilson, Pa. / Wilson Area
Henry Woods, Haverford, Sr., Mile, New York, N.Y. / Dalton School
Graham Peet, Haverford, Jr., 3000, 5000, Vashon, Wash. / The Northwest School
Jequan Mitchell, Ursinus, Sr., 4 x 200, Bridgeport, Pa. / Upper Merion
Codi Yhap, Ursinus, So., 4 x 200, Hightstown, N.J. / Peddie School
Austin Bittenbender, Ursinus, So., 4 x 200, Red Hill, Pa. / Upper Perkiomen
Andre Kelly, Ursinus, So., 4 x 200, Radnor, Pa. / Radnor
Jack Armand, Johns Hopkins, So., 4 x 400, DMR, Glen Mills, Pa. / Garnet Valley
Sam Mollin, Johns Hopkins, Fr., 4 x 400, Mamaroneck, N.Y. / Mamaroneck
Corey Mullins, Muhlenberg, Jr., 4 x 800, Danbury, Conn. / Danbury
Luke Ullmann, Muhlenberg, Fr., 4 x 800, Doylestown, Pa. / La Salle College High School
Jason Richwall, Muhlenberg, So., 4 x 800, Medford, N.J. / Shawnee
Brandon Fielder, Johns Hopkins, Sr., DMR, Austin, Texas / Stephen F. Austin
Scott Pourshalchi, Johns Hopkins, Jr., DMR, Roslyn, N.Y. / Roslyn
Matthew Su, Johns Hopkins, So., 60 Hurdles, Jericho, N.Y. / Jericho Senior
Grant Mosser, Johns Hopkins, Jr., High Jump, Lakeville, Minn. / Lakeville South
Benjamin Huang, Johns Hopkins, Jr., Pole Vault, Cockeysville, Md. / Dulaney
Daniel Belkin, Swarthmore, Jr., Long Jump, Triple Jump, Florence, Mass. / Northampton
Billy Emerson, McDaniel, Jr., Shot Put, Germantown, Md. / Watkins Mill
Matt Fischetti, Johns Hopkins, Sr., Heptathlon, Groton, Mass. / Phillips Academy Andover
Honorable Mention
Felix Laniyan, Swarthmore, So., 60, Baltimore, Md. / St. Paul's School
Liam Lynch, Haverford, Jr., 200, Albany, N.Y. / Doane Stuart School
Gene Perry, Haverford, Fr., 400, Stratford, Conn. / The Masters School (N.Y.)
Jack Armand, Johns Hopkins, So., 800, Glen Mills, Pa. / Garnet Valley
Eric Herrmann, Dickinson, Jr., Mile, Saint James, N.Y. / Smithtown
Bryce Descavish, Dickinson, So., 3000, 5000, Ebensburg, Pa. / Central Cambria
Matt Polanco, Muhlenberg, So., 60 Hurdles, Westwood, N.J. / Westwood
Jack Brower, Haverford, Jr., High Jump, Dewitt, N.Y. / Christian Brothers Academy
Adam Gamber, Dickinson, So., Pole Vault, Greensburg, Pa. / Hempfield
Benjamin Hejna, Swarthmore, Jr., Long Jump, Triple Jump, Batavia, Ill. / Batavia
Jared Hunt, Swarthmore, Jr., Shot Put, Charlotte, N.C. / Ardrey Kell
Caleb White, McDaniel, So., Heptathlon, Glen Burnie, Md. / Baltimore City College
Sportsmanship Team
Marcus Robinson, Dickinson, Sr., Bowie, Md. / St. Mary's Ryken
Brandon Davis, Franklin and Marshall, Jr., Mount Joy, Pa. / Elizabethtown Area
Bobby Weisensee, Gettysburg, Sr., Clark, N.J. / Arthur L. Johnson
Josiah Legaspi, Haverford, Sr., Andover, Mass. / Phillips Academy
Eric Alimena, Johns Hopkins, Jr., Eastchester, N.Y. / Fordham Prep
Miky Kisi, McDaniel, So., Baltimore, Md. / Archbishop Curley
Aaron Zucker, Muhlenberg, Sr., Cherry Hill, N.J. / Cherry Hill East
Andrew Jansen, Swarthmore, Sr., New York, N.Y. / Friends Seminary
Brody Johnson, Ursinus College, So., New Britain, Pa. / Central Bucks West